Snadnější a bezpečnější vývoj mobilních aplikací slibuje SAP

Spuštění platformy Mobile Platform 3.0 pro vývoj mobilních aplikací včetně cloudové verze, založené na in-memory technologii HANA, oznámil SAP.

Snadnější a bezpečnější vývoj mobilních aplikací slibuje SAP


Novinka podle výrobce poskytne vysokou produktivitu pro vývojáře prostřednictvím komplexní sady služeb, architektury založené na otevřených standardech a na strategii BYOT (bring your own tools) prostřednictvím integrace vývojových nástrojů třetích stran.

Třetí vydání spojuje existující technologie SAP pod jednu střechu - včetně NetWeaver Gateway, Sybase Mobiliser a Syclo Agentry. Tato kombinace tak prý přináší flexibilní platformu pro navrhování, budování, testování, nasazování, škálování a optimalizaci jakékoli aplikace.

Mobile Platform například nevyžaduje opětovné navrhnutí podnikových procesů anebo existující infrastruktury. Díky tomu by měla zůstat cenově výhodným řešením pro navrhování mobilních aplikací.

Vývojáři se tak mohou soustředit na uživatelské rozhraní a na využití služeb platformy, jako je ověření totožnosti, konfigurace připojení, řízení životního cyklu, přihlašování a integrace dat a také specifické služby aplikací, např. SMS, geolokace či mobilní bankovnictví.

Cloudová verze je postavená na technologii HANA Cloud. Umožňuje vyvíjet a nasazovat aplikace na míru v datových centrech SAP po celém světě. Cloudová verze umožňuje rychle nasadit škálovatelné nativní a hybridní aplikace na platformách iOS, Android, Windows 8, Windows Phone 8 a BlackBerry.

Jako součást platformy HANA Cloud mají uživatelé přístup i k jiným službám, včetně integračních, bezpečnostních a analytických služeb HANA.

Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com


Komentáře