Snadnější správu bezpečnostních řešení přináší Eset

Servisní verzi produktu Remote Administrator 6 určeného pro vzdálenou správu nainstalovaných bezpečnostních řešení Esetu vydal jejich výrobce.

Snadnější správu bezpečnostních řešení přináší Eset


Nástroj má řadu nových funkcí a vylepšení, přičemž jednou z hlavních novinek je možnost použití dvoufaktorové autentizace pro přístup do webové konzole.

Vedle zavedení dvoufaktorové autentizace pro přihlášení do konzole jsou nejdůležitějšími novými funkcemi Remote Administratoru nový průvodce prvotním nastavením, podpora nové verze Mail Security 6 pro Microsoft Exchange Server, nativní prohlížeč protokolů SysInspector nebo migrační nástroj pro přenos politik z minulých verzí.

Mezi vylepšeními je například i vylepšená správa hrozeb, All-in-one instalátor, který disponuje více možnostmi pro instalaci a odinstalaci nebo řada vylepšení uživatelského prostředí webové konzole. Ta je také celkově rychlejší a má kratší odezvu.

„Dvoufaktorové zabezpečení webové konzole Remote Administrator umožňuje zdarma chránit uživatelské účty až deseti administrátorů. Jde o volitelnou funkci, která významně posiluje celkovou IT bezpečnost v organizaci,“ dodává Michal Jankech, produktový manažer společnosti Esetu.

Úvodní foto: Eset


Komentáře