Software Canonu dovoluje identifikovat uživatele, kteří prohlížejí, editují a tisknou specifické dokumenty

Nejnovější update ke svému řešení správy dokumentů Therefore uvolnila firma Canon.


Ten mimo jiné uživatelům umožňuje rychle, bezpečně a levně pořizovat, archivovat, vyhledávat a obnovovat informace, přičemž díky funkci Audit Trail mohou administrátoři zajistit vyšší bezpečnost dokumetů - jsou totiž schopní identifikovat jakýkoli přístup, úpravu a tisk všech dokumentů v systému. Administrátoři mají také k dispozici kompletní historii práce s dokumenty všech uživatelů a mohou autorizovat přístup uživatelů k jednotlivým dokumentům.

Poslední verze Therefore také obsahuje certifikaci softwaru NetApp SnapLock, který je řešením pro ukládání a uchování dokumentů podle všech platných norem. NetApp SnapLock certifikát zajistí, že soubory v systému Therefore a Write Once Read Many (WORM) soubory jsou bezpečně archivovány a po uplynutí jejich životnosti vymazány v souladu s legislativou i firemní politikou.

„Tradiční nástroje na uchovávání dat uložené informace automaticky mažou po uplynutí jejich životnosti. To ale nikdy stoprocentně nezaručí, že byly spolu s nimi smazány i všechny zálohované kopie. To znamená, že společnosti si uchovávají kopie citlivých informací o svých zákaznících, klientech nebo o sobě samých, čímž porušují zákon o uchovávání informací a vystavují se možným významným sankcím a pokutám. Therefore zajistí, že všechny kopie a jiné verze těchto souborů budou smazány spolu s originály,“ říká Roman Dvořák, Solution Business Consultant ve firmě Canon CZ.

Therefore je kompatibilní s tiskovou platformou imageRUNNER ADVANCE a s ostatními přístroji řady iR.Komentáře