Software602 představil přenosný Form Filler 4

Společnost Software602 oznámila, že k formulářovému prohlížeči Software602 Form Filler 4 je k dispozici i verze Portable Edition, která uživatelům umožňuje práci s formuláři z USB klíčenky na libovolném počítači. Zároveň toto přenosné médium slouží jako bezpečné elektronické úložiště všech certifikátů a důležitých dokumentů, které má uživatel vždy při sobě.


Uživatel uchovává Software602 Form Filler 4 Portable Edition na zabezpečené USB klíčence, spolu s přístupovými certifikáty do systémů, zaručeným elektronickým podpisem, datovými zprávami nebo jinými důležitými dokumenty. Takto vybaven si může v kterémkoliv počítači s Microsoft Windows otevřít bezpečnou virtuální kancelář, ve které vyplňuje formuláře, schvaluje a podepisuje dokumenty.

Aplikace se na bezpečné paměťové médium instaluje spolu s Firefox Portable Edition, který po sobě nezanechává po použití žádné „stopy“ (cookies, historii, hesla, atd.) a tím se výrazně zvyšuje bezpečnost uživatelů zejména v anonymním prostředí jako je hotelová recepce nebo internetová kavárna.

Portable aplikace jsou plnohodnotné programy, které však není nutné instalovat na pevný disk a lze je použít na libovolném počítači vybaveném USB portem. Uživatel připojí klíčenku nebo jiné přenosné paměťové médium, na kterém má software včetně svých osobních nastavení a může okamžitě začít pracovat.

Aplikace je ke stažení na webu výrobce. Zdarma je k dispozici nejen koncovým uživatelům, ale také dodavatelům přenosných paměťových zařízení.Komentáře