Software602 představuje Gerberu

Kompletní řešení pro nahrazení oběhu papírových dokumentů s názvem Gerbera představila společnost Software602. Současně oznámila předběžné výsledky za uplynulý rok: Dosáhla obratu 81,7 milionu korun, což představuje meziroční nárůst 22 %.


Gerbera obsahuje inteligentní formuláře a nástroje pro jejich oběh, schvalování a archivaci připravené pro různé oblasti podnikových procesů. Podle Pavla Nemravy, obchodního ředitele firmy, jde o předpřipravené řešení, které lze velmi rychle uzpůsobit potřebám zákazníka a napojit jej na jakýkoli informační systém. Technologickým základem jsou přitom inteligentní formuláře 602XML.

Více než 80 % obratu Software602 nyní pochází z projektů dodávek na míru jednotlivým zákazníkům, jen 8 % tvoří prodej softwarových licencí. V naprosté většině případů jde přitom o budování formulářových řešení postavených na technologii 602XML. Většina zákazníků pochází z veřejné správy, podle představitelů firmy však rychle roste i počet zákazníků z komerčního sektoru. Loňský rok označili představitelé firmy za nejúspěšnější od dob editoru T602, pro příští rok pak plánují další 40% růst.

 Komentáře