Sony Xperia M5 je zase vodotěsná (včetně galerie)

Po modelu Xperia M4 Aqua přichází nyní Xperia M5, která nabízí výkonnější zadní fotoaparát s rozlišením 21,5 megapixelu a pětinásobným Clear Image zoomem, který umí objekt přiblížit bez ztráty kvality.

Sony Xperia M5 je zase vodotěsná (včetně galerie)S reakční dobou 0,25 vteřiny díky funkci Hybrid AF zaostří Xperia M5 rychle a přesně. Nová technologie hybridního automatického ostření využívá fázové detekce i detekce kontrastu, a i díky tomu má nejkratší reakční dobu v rámci celého odvětví.

Xperia M5 nabízí také záznam videa ve kvalitě 4K, takže se v tomto směru vyrovná kompaktnímu digitálnímu fotoaparátu.

Na předním panelu je fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů, který je jako dělaný pro „selfies“. Disponuje rovněž funkcí automatického ostření a natáčení videa ve Full HD.

K zobrazení poslouží Full HD displeji s  úhlopříčkou 5 palců. Obdobně jako jiné mobily Sony nabízí Xperia M5 ochranu proti vodě a prachua nezakrytý USB port usnadňující manipulaci i nabíjení. Smartphone je také chráněn proti náhodně stříkající vodě, splňuje požadavky normy Ingress Protection IP65 a IP68. Operačním systémem je samozřejmě Google Android.

Xperia M5 disponuje 2 600mAh baterií, podle výrobce prý vydrží až dva dny. Mobil pohání 64bitový osmijádrový procesor 2,0 GHz MediaTek Helio X10 s 3GB RAM. Paměť modelu Xperia M5 lze také rozšířit až na 200 GB paměťovou kartou μSD. Na českém trhu bude novinka k dostání od února.

Úvodní foto: Sony

Galerie

Komentáře