Soutěž pro uživatele chytrých mobilů startuje COOP

Prvního května odstartovala česká a moravská družstva COOP zákaznickou soutěž pro uživatele nové mobilní aplikace COOP dobré recepty. Do jejich tvorby, hodnocení kvality či vytváření žebříčků oblíbenosti se může zapojit každý, a odnést si tak dárek určený pro všechny či zvláštní cenu za nejlepší recept měsíce či roku.

Soutěž pro uživatele chytrých mobilů startuje COOP


COOP dobré recepty je aplikace v češtině, kterou ocení majitelé mobilních zařízení a chytrých telefonů s operačním systémem iOS (iPhone nebo iPad) nebo telefonů na platformě Android. Každý zákazník, který má po ruce dotykový telefon, může aplikaci stáhnout zdarma. Najde zde inspiraci pro snídaně, polévky, obědy, moučníky, nápoje či zdravou výživu.

Pokud uživatel aplikace nemá v plánu zrovna vařit, ale nejprve nakupovat v prodejnách družstev COOP, nabízí mu aplikace rovněž informace o potravinách označených privátními značkami maloobchodního řetězce COOP.

COOP dobré receptyOd května spotřebitelská soutěž, ve které vyhrává každý
Od května 2013 mohou uživatelé aplikace COOP dobré recepty sami vkládat své vlastní recepty, hodnotit jejich kvalitu a vytvářet vlastní žebříček oblíbenosti. S tím je spojena i soutěž pro spotřebitele, ve které každý registrovaný vyhrává dárek vložením soutěžního receptu. Zároveň se také může ucházet o dárkový balíček za „COOP Nejlepší recept měsíce“. Tři nejlepší za celé soutěžní období pak budou odměněni dárkovými balíčky za „COOP Nejlepší recept roku 2013“. Soutěž probíhá po dobu šesti měsíců, od 1. května do 31. října 2013.

Pro skupinu COOP aplikaci COOP dobré recepty vytvořila společnost CCV Informační systémy ve spolupráci s Mobile Solutions.
Více informací k soutěži i aplikaci lze získat na adrese: http://www.coopdobrerecepty.cz

Úvodní foto: © WaD - Fotolia.com


Komentáře