Soutěž s PC Worldem o internet od U:fona

PCWorld ve spolupráci s operátorem U:fon přináší svým čtenářům soutěž o hodnotné ceny. Ve hře jsou předplacené sady mobilního internetu na tři měsíce zdarma.


Potřebujete být v dosahu internetu i na cestách? Pobýváte často na chatě či chalupě, ale nemáte tam připojení? Díky vylepšeným parametrům sítě nyní patří 3G mobilní internet od U:fona k nejlepším na trhu. U:fon má navíc na rozdíl od konkurence 3G signál i mimo metropole.

U:fonMobilní internet od U:fona znamená, že jej můžete využívat všude tam, kde jej potřebujete. Stále se ale jedná o klasické připojení počítače přes modem. Modem nabývá malých rozměrů a připojuje se přes USB, takže je snadno přenositelný – ať už spolu s počítačem v případě, že používáte notebook, tak tehdy, když si ho nosíte s sebou samostatně a připojujete jej do různých počítačů podle toho, kde se právě nacházíte.

Výherní předplacený balíček 3G mobilní internet od U:fona je prvním internetovým tarifem na kredit. Jedná se o stejný princip, jako u předplacených karet pro mobilní volání. Výherce získá modem (AnyDATA ADU520L) s počátečním kreditem 300 Kč. Z něho se začne odečítat surfování v internetu až po skončení 3 měsíců účtovacích prázdnin. Právě tato forma účtování je pro cestování či občasné využití mimo místo bydliště (např. na chatě) velmi vhodná, protože zákazník zaplatí opravdu pouze za ty hodiny či dny, kdy připojení využívá. Neplatí tak měsíční paušál na službu, kterou chce využívat nepravidelně. Může tak být zajímavá i pro toho, kdo se chystá na dovolenou v rámci ČR.

Soutěže se můžete zúčastnit do 7.8.2012 na stránkách PC Worldu.
Komentáře