Spojení správy úložných systémů s funkcemi replikace nabízí EMC

Data Protection Advisor od EMC sjednocuje funkce monitoringu, analýzy a vytváření sestav pro zálohovací software a replikační technologie.


Do softwaru Data Protection Advisor byla nově přidána podpora pro replikace. Oznámil to jeho výrobce, společnost EMC.

Nové rozšíření podle výrobce poskytne uživatelům jednotné řešení zajišťující monitoring, analýzu a sestavy pro celou infrastrukturu zálohování, replikace a síťových úložišť. To usnadní zajištění shody s předpisy a sníží riziko ztráty nebo úniku dat.

Novinka automatizuje shromažďování dat z aplikací, hostitelů a diskových polí, nepřetržitě monitoruje potenciální rizika a upozorňuje na nedostatky, které by mohly ohrozit splnění závazků stanovených v dohodě o úrovni poskytovaných služeb (SLA).

Data Protection Advisor podporuje replikační funkcionalitu v úložných polích Symmetrix a CLARiiON. Vytvoří jednotnou grafickou mapu aplikačních klientů, diskových polí, zařízení a replik, která odlišuje funkční součásti od míst, kde replikace není dostatečně zajištěna. Intuitivní průvodci podle výrobce umožňují rozpoznat strukturu aplikací a související úložiště, zařízení a repliky.

Zákazníci mohou pomocí novinky také zjednodušit monitorování technologie RecoverPoint. To poskytuje lepší přehled o konfiguraci a výkonu replikace a usnadňuje tak splnění nároků na obnovení dat, které vyplývají z dohod o úrovni poskytovaných služeb.Komentáře