Společnost Sekora uvádí na trh koženou aktovku na notebook McKlein Ashburn

Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA ba Siamod a kravatami, šálami a šátky předních světových módních návrhářů, uvádí na český trh luxusní koženou aktovku na notebook McKlein Ashburn.


Aktovka McKlein Ashburn je charakteristická klasickým tvarem, použitím nejkvalitnějších materiálů a perfektním řemeslným zpracováním. Vnitřní prostor aktovky je rozdělen na dva samostatné oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje nárazy a poskytuje tak ochranu pro transport přenosného osobního počítače. Oba oddíly jsou rozděleny kapsou na zip. Ačkoliv má brašna McKlein Ashburn naprosto klasický tvar, je doplněna o nenápadné funkční doplňky, které usnadňují její využití na počátku 21. století. Uvnitř aktovky je dostatečné množství kapes pro bezpečnou fixaci běžných drobností – PDA, CD, vizitky, klíče, tužky apod. Na zadní straně aktovky je kapsa na dokumenty se zavíráním na zip.

McKlein Ashburn je vyrobena z jemné hovězí kůže a vysoká pozornost je věnována i kvalitě použitého kování a zipů. Je dodávána s ramenním popruhem, který je vyztužen neoprénem a tak tlumí rázy přenášené do ramene. Aktovka má vnější rozměry 42 x 30 x 10 a vejde se do ní většina notebooků s úhlopříčkou 15,4“.Komentáře