Stylové netbooky s LED podsvícením

Stylové netbooky s procesorem Intel Atom N475 na frekvenci 1,86 GHz, IdeaPad S10-3s, představila společnost Lenovo. Výrobce mimo jiné vyzdvihuje klávesnici se zaoblenými klávesami, která je prý z 98 % rozměrově shodná s klasickou klávesnicí notebooků, a funkci Quick Start umožňující přístup k celé řadě aplikací i multimediálních souborů a prohlížení webových stránek bez čekání na nabootování systému.


IdeaPad S10-3s nabízí HD displej s LED podsvícením a s rozlišením 1280 x 720 bodů. Prostorový zvuk zajišťuje technologie Dolby Headphone, nástroj DirectShare umožňuje uživatelům okamžitě bezdrátově synchronizovat své soubory s jiným počítačem bez nutnosti připojení k internetu.

Netbook obsahuje technologii zabezpečení Active Protection System, která byla dříve k dispozici jen na noteboocích Lenovo IdeaPad a ThinkPad, technologii rozpoznávání tváří VeriFace, systém OneKey Rescue System, který umí obnovit data po selhání systému, a antivirové nástroje. Nechybí podpora bezdrátového připojení 802.11b/g/n a Bluetooth.

Současně s uvedeným netbookem Lenovo přichází na trh i s řadou "all-in-one" počítačů IdeaCentre A300, A700 a C200. Tyto produkty jsou určeny především pro použití v domácnosti, mimo jiné jako náhrada desktopů.Komentáře