Supervýkonné in-memory analýzy v jednom uzlu poskytuje novinka od SGI

Systémy SGI UV pro SAP HANA jsou nově dostupné v konfiguracích až 16 socketů. Díky tomu mohou poskytnout in-memory analýzy pro až 12 terabajtů dat.

Supervýkonné in-memory analýzy v jednom uzlu poskytuje novinka od SGI


Systém SGI UV pro SAP HANA je in-memory platforma pro rozsáhlá nebo škálovatelná výpočetní prostředí na bázi SAP HANA. Systém od SGI využívá vlastní single-node architekturu, která zlepšuje správu i zvyšuje výkon.

Jednoduchost systému s jednou instancí operačního systému Linux také podle dodavatele pomáhá eliminovat další režii spojenou se správou klastrových systémů a zajišťuje high availability (okamžitou dostupnost) a umožňuje podnikům snadný růst díky téměř lineárnímu výkonu.
Systém SGI UV pro SAP HANA zahrnuje server SGI UV 300H osazený procesory Intel Xeon E7-8890 v2 s 15 jádrovými procesory a propojitelnost pomocí SGI NUMAlink 7.

Architektura serveru dokáže škálovat až 32 socketů a až 24 TB jako single-node systém, tedy s jedinou instancí operačního systému. Disková pole NetApp E2700 RAID zálohují data a soubory protokolu a podporují tak architekturu SGI UV300H v případě výpadku napájení.

Přístroj je předkonfigurován se SAP HANA a SUSE Linux Enterprise Server a implementovat jej budou oddělení profesionálních služeb SGI.


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com


Komentáře