Svůj první tablet optimalizovaný pro firemní užití představil Samsung

Podnikové tablety Galaxy Tab Active od Samsungu nabízejí odolný design, vyměnitelnou baterii i ochranný kryt. Umožňuje tak pracovat bez omezení v kanceláři i mimo ní.

Svůj první tablet optimalizovaný pro firemní užití představil Samsung


Například tělo tabletu s krytem anti-shock odolá pádu z výšky 1,2 metru. Produkt je podle výrobce odolný také proti vodě a prachu dle certifikace IP67. Uživatelé pracující v terénu se tak nemusí obávat poškození svého tabletu teplem, chladem, prachem nebo vodou.

Fotoaparát 3,1MP s automatickým ostřením umožňuje mimo jiné načíst čárové kódy, NFC technologie zase šetří čas při komunikaci a řízení pracovního procesu.

S tabletem se nabízí i robustní stylus C-Pen je umístěný v horní části ochranného krytu. Poskytuje alternativu k ovládání zařízení prsty například pro uživatele, kteří nosí při práci rukavice.

Až 10hodinový chod zajišťuje standardní baterie. Ta je snadno odnímatelná  a vyměnitelný za novou, pokud je to nezbytné pro nepřetržitou práci. Vestavěná koncovka POGO pro nabíjení zabraňuje poškození micro-USB konektoru a zároveň umožňuje nabít několik zařízení současně.

Novinka podporuje platformu KNOX, která zajišťuje komplexní mobilní zabezpečení. Udržuje tak aplikace a data v zabezpečeném prostoru bez potřeby platformy od třetí strany a dodatečného příplatku.  

K tabletu si může uživatel přikoupit LAN/USB Hub adaptér, který se připojuje k micro USB portu a tím lze získat dva USB porty a jeden Ethernet port pro připojení síťového kabelu (RJ45).

Galaxy Tab Active bude v prodeji ve variantě Wi-Fi, nebo Wi-Fi a LTE se 16 GB + MicroSD (až 64 GB). K dispozici bude v zeleném provedení (Titanium Green) s ochranným krytem a stylusem C-Pen.

Na českém trhu bude dostupný od října 2014 za doporučenou cenu 11 599 Kč s DPH (verze Wi-Fi), respektive 14 599 Kč s DPH (verze LTE).

 

Úvodní foto: © Samsung


Komentáře