Sygic vstupuje na český trh, hledá desítky zaměstnanců

Po nedávném získaní většinového podílu společnosti Tripomatic a loňském odkoupení české aplikace be-on-road společnost Sygic zakládá českou pobočku Sygic Czech Republic. Od českého trhu si slibuje zejména kvalitní spolupracovníky.

Sygic vstupuje na český trh, hledá desítky zaměstnanců


„Více než deset let měl Sygic svou centrálu i s celým týmem v Bratislavě. Vzhledem k rychlému růstu, jakým Sygic momentálně prochází, cítíme velkou potřebu rozšíření týmu i mimo Slovensko. O kvalitě lidí v České republice jsme přesvědčeni a těší nás, že díky nedávným akvizicím máme možnost zaměstnat další kolegy,“ uvádí Michal Štencl, CEO společnosti Sygic.

Sygic už zahájil výběrová řízení, momentálně obsazuje první pozice prostřednictvím své. Do konce roku plánuje do nově otevřené pobočky v Brně přijmout několik desítek nových zaměstnanců.

Naší vizí je doprovázet každého člověka na zemi pěšky, autem, hromadnou dopravou. A naší misí je nabídnou lidem objevit svět s pocitem jistoty, a proto věřím, že i pro nové členy českého týmu bude stejnou výzvou jako pro nás pracovat na produktech pro celý svět. Dnes víme, že jsme jen na začátku.

To, co lidé vnímají jako navigaci je jen malý dílek do celé skládačky cestování.Přestože jsme dnes už na trhu stabilním globálním hráčem, stále si zachováváme kulturu start-upu jako na začátku. Náš tým tvoří mladí talentovaní lidé, kteří mají ambice měnit svět k lepšímu. Jsem přesvědčený, že takové lidi najdeme i v České republice,“ dodává Michal Štencl. 


Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com


Komentáře