Sygic představuje bezplatnou funkci Flight Tracker

Uživatelé aplikace Sygic Family Locator budou mít přístup k přepracované funkci Flight Tracker. Pomocí této funkce, která byla dříve dostupná pouze prémiovým uživatelům, mohou nyní rodiče sledovat své děti, ať už se nacházejí kdekoli na světě.

Sygic představuje bezplatnou funkci Flight Tracker


GPS aplikace společnosti Sygic pokrývá až na několik málo ostrovů celou planetu. Zásluhou spolupráce se společností FlightAware umožňuje společnost Sygic informovat rodiny o odletu, příletu, zpoždění nebo zrušení letu bez nutnosti GPS signálu nebo datového připojení.

Tato nová aktualizace znamená, že se Family Locator podle výrobce stala první aplikací na světě, která rodinným příslušníkům nabízí bezplatné informace o letu. Uživatelé nyní mohou sledovat své příbuzné, ať jsou kdekoli.

„S tím, jak se neustále rozšiřují možnosti cestování pro všechny, je čím dál žádanější mít k dispozici způsob komunikace mezi rodinnými příslušníky nacházejícími se kdekoli na světě,“ prohlásil Michal Štencl, CEO a zakladatel společnosti Sygic.

Aplikace Family Locator, která je dostupná pro platformy iOS i Android, se může pochlubit celou řadou bezplatných funkcí a také možnostmi pro prémiové uživatele. Mezi funkce nabízené zdarma patří přehled o letech poskytující základní informace o letu; zjištění polohy v reálném čase; upozornění na nahlášení polohy a nouzové zprávy SOS; upozornění na bezpečné a nebezpečné zóny a bezplatné zasílání zpráv.

Uživatelé verze Premium budou mít nyní k dispozici podrobnější informace o letech a sedmidenní historii uvádějící polohu a pohyb osob blízkých uživatelům. 

Úvodní foto: © Shutterbas - Fotolia.com


Komentáře