T-Mobile láká na počítač za korunu k ADSL tarifu

Operátor T-Mobile přichází s novou datovou nabídkou. Zákazníci si mohou vybrat, zda chtějí k DSL připojení počítač za nižší cenu, či výhodně surfovat. Navíc každý klient může zdarma využít odbornou instalaci PC a modemu a zprovoznění internetu přímo doma.


Zájemci, kteří uvažují o surfování z domova, ale nemají počítač, mají možnost k ADSL bez pevné linky zakoupit za zvýhodněnou cenu i počítač Compaq 100eu. Ten patří do skupiny „all-in-one PC“ spojující monitor se zbývajícím hardwarovým zařízením (kromě klávesnice a myši) a je použitelný pro běžnou nenáročnou práci. Monitor, který ukrývá rovněž DVD-RW mechaniku, disponuje úhlopříčkou 20 palců (50,8 centimetrů) s rozlišením HD+.

Zákazníci, kteří na dva roky zvolí tarif Internet ADSL Standard – bez pevné linky s rychlostí až 8 Mb/s, přijde nový počítač jen na 1999 korun včetně DPH. V ceně je rovněž ADSL modem. Náročnější uživatelé mohou sáhnout po tarifu Internet ADSL Premium – bez pevné linky (rychlost až 16 Mb/s), modem a PC je v tomto případě bude stát jen 1 Kč s DPH.

Kdo už doma počítač má, ale uvažuje o pořízení pevného internetu, má možnost do konce října objednat tarif Internet ADSL Standard – bez pevné linky za 399 korun včetně DPH. A to v rámci balíčku 2v1, který kombinuje za jednu zvýhodněnou cenu hlasový paušál a pevný internet. Je ovšem potřeba uzavřít smlouvu na 24 měsíců. Balíček 2v1 lze aktivovat téměř ke všem hlasovým tarifům, včetně těch nejnižších.

Všem zákazníkům, kteří nejsou IT nadšenci, nabízí T-Mobile rovněž odbornou pomoc. K dispozici budou jednak speciálně vyškoleně pracovníci zákaznického centra, kteří poradí nebo vzdáleně díky speciální aplikaci LogMeIn Rescue+Mobile mohou pomoci s vyřešením potíží. Každý uživatel má rovněž možnost objednat si zdarma výjezd technika, který se přímo u něj doma postará o instalaci počítače a zprovoznění internetu.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.