T-Mobile nabízí mobilní internet na den za 24 Kč

T-Mobile tento týden rozšířil nabídku datových tarifů nejen o měsíční paušál za 100 Kč pro mladé zákazníky, ale také o denní balíček, který je tentokrát k dispozici bez omezení všem.


Internet v mobilu od T-Mobile na 24 hodin je k dispozici za rovných 24 Kč včetně DPH, což vychází na 1 Kč za hodinu. Nabídka je dle zástupců operátora vhodná pro všechny paušální i Twist zákazníky, kteří zatím nemají aktivovaný jiný datový balíček. Tarifikace se neodvíjí od objemu přenesených dat, za 24 korun si tak surfaři užijí neomezené brouzdání po dobu 24 hodin od okamžiku připojení.

Stávající zákazníci si mohou Internet v mobilu na den aktivovat pomocí SMS ve tvaru IDEN A, odeslanou na číslo 4603, a to pouze před prvním použitím. Noví klienti již budou mít Internet v mobilu na den jako základní způsob účtování surfování přes mobilní telefon.

Balíček na den je určený pro nepravidelné návštěvníky internetu, vyhledávání informací (jízdních řádů), kontrolu sociálních sítí či čtení e-mailů. Je totiž zřejmé, že pokud by jej zákazník využíval častěji, vyplatí se mu spíše měsíční paušál. Placení probíhá až při surfování, nikoliv při aktivaci.

Princip účtování GPRS/EDGE/3G je velmi jednoduchý. Jakmile se účastník připojí, naúčtuje se mu částka 24 Kč. Za tuto částku může zákazník datovat po dobu následujících 24 hodin, lhůta běží od okamžiku spuštění služby. Operátor také chrání klienty, kteří kliknou na připojení k datovému provozu omylem a úvodní stránka web’n’walk prohlížeče nebude zpoplatněna.

Maximální objem přenesených dat v rámci 24 hodin je 10 MB. Při dosažení této hranice bude zákazník informován esemeskou a rychlost surfování může být snížena, klienti se tedy nemusí obávat doúčtování jakéhokoli následného poplatku při překročení FUP.Komentáře