T-Mobile nabízí možnost vyzkoušet si 3G internet na týden zdarma

Mobilní operátor informoval, že jeho 3G síť využívající technologii HSPA+ dosáhla do dalších měst a nyní pokrývá již 42,5 % populace ČR.


Ode dneška u T-Mobilu navíc dochází k navýšení objemu stahovaných dat u Internetu na cesty Standard na 3 GB a zákazníci také mají příležitost vyzkoušet si Internet na cesty na týden zdarma.

Mezi aktuálně pokrytými místy na 3G mapě figurují města jako Příbram, Písek, Kopřivnice, Chrudim, Svitavy, Uherský Brod nebo Rakovník. Rychlý mobilní internet je nyní dostupný pro obyvatele 97 měst a větších obcí. Pokryto však bylo i dalších 232 menších obcí a vesnic. Podrobná mapa pokrytí je k dispozici zde.

Tato změna FUP limitu pro objem stažených dat z 2 GB na 3GB u tarifu Internetu na cesty Standard se týká všech klientů. Noví zákazníci budou mít vyšší FUP při koupi již k dispozici, na stávající pak změna čeká od následujícího zúčtovacího období. Zájemci mohou i nadále využít možnosti dokoupit si další objem dat ve výši 1 GB za 99 Kč.

Od dnešního dne také platí možnost vyzkoušet si Internet na cesty s technologií HSPA+ na týden zdarma. Zájemci si budou moci zapůjčit na všech značkových prodejnách oproti vratné záloze ve výši 2 000 Kč na 7 dní datovou SIM kartu společně s USB modemem Huawei E1823, který technologii HSPA+ podporuje. Klienti T-Mobile tak dostanou příležitost vyzkoušet před vlastním nákupem, zda jim internet skutečně funguje všude tam, kde by ho potřebovali používat. Kromě možnosti zapůjčení modemu Huawei E1823, který podporuje HSPA+, mohou však klienti za stejných podmínek vyzkoušet datové připojení i s jinými modely. U těchto činí vratná záloha 1 000 Kč.

Pro velký zájem o tyto zápůjčky doporučuje operátor udělat si prostřednictvím e-mailu rezervaci.Komentáře