T-Mobile ode dneška nabízí nahé ADSL za 499 korun měsíčně

K dnešnímu dni připravila společnost T-Mobile několik nových nabídek. Zájemci si nově mohou pořídit například pevný internet za 499 Kč měsíčně, ovšem na limitovanou dobu jednoho roku. Mezi další novinky patří při splnění určitých podmínek možnost využívat přístup k internetu v mobilu jeden měsíc zdarma či si pořídit datový balíček za zvýhodněnou cenu. O detailech viz dále.


První nabídka nahého ADSL zahrnuje paušál za připojení rychlostí 8 Mbit/s bez nutnosti platit poplatky za pevnou linku. Konkrétně každý zákazník, který do konce letošního roku uzavře smlouvu na dobu určitou (24 měsíců) k Internetu ADSL Standard bez pevné linky, bude prvních 12 měsíců platit paušál jen 499 Kč včetně DPH. Běžný měsíční poplatek u T-Mobile přitom činí 699 korun s DPH a ten pak bude zákazník platit druhý rok. V průměru tedy za dva roky zaplatí částku 599 Kč měsíčně. Tarif má neomezený FUP a službu je navíc možné aktivovat i tehdy, pokud zákazník nemá pevnou linku v provozu (tzv. neaktivní vedení).

Druhá nabídka společnosti T-Mobile se týká internetu v mobilu. Všichni tarifní zákazníci, kteří si do 30. listopadu poprvé aktivují Surf+ nebo Surf&Mail+, získávají jeden měsíční paušál zdarma. T-Mobile nezapomíná ani na uživatele předplacených karet Twist – pro ně jsou po objednání balíčku Twist Surf+ připraveny dva týdny bezplatného brouzdání po webu. Kdo už si internet v mobilu vyzkoušel, může na něm dále ušetřit. Stačí si vybrat některé z datových zvýhodnění a aktivovat si jej na dobu určitou – 12 nebo 24 měsíců – a na oplátku získá zákazník nižší cenu měsíčního paušálu. Například Surf+ tak lze pořídit za 88 korun včetně DPH namísto standardních 117,91 Kč s DPH.Komentáře