T-Mobile výrazně zrychlil uplink ve svojí 3G síti

Operátor T-Mobile informoval o novinkách pro zájemce o rychlý internet a o nový notebook. Od dneška dochází k navýšení rychlosti přenosu dat v up-linku, tj. v přenosu dat směrem od uživatele. Zároveň T-Mobile nabídne svým zákazníkům mobilního pomocníka s novou technologií od Intelu, notebook HP ProBook 4530s za zvýhodněnou cenu 7 199 Kč s DPH při využití dalších služeb.


Zvýhodněná nabídka je určena všem, bez ohledu na výši jejich měsíčního plnění. Pro získání notebooku je třeba pořídit si na dva roky datový tarif Internet na cesty Standard za 499 Kč s DPH měsíčně nebo Internet na cesty Premium za 999 Kč s DPH měsíčně, a k tomu aktivovat nebo prodloužit hlasový tarif na dobu určitou (24 nebo 36 měsíců). Tuto výhodu není možné kombinovat s nabídkou balíčků 2v1 a 3v1. Základní nedotovaná cena notebooku HP ProBook 4530s činí 15 999 Kč s DPH.

Zákazník může k laptopu také získat v případě zájmu USB modem pro připojení k internetu za 1 Kč dle svého datového tarifu – u Internetu na cesty Standard to bude Huawei E1750, pro Internet na cesty Premium pak Huawei E1823. Nabídka se váže vždy na uvedený tarif.

T-Mobile se také zaměřil i na zvýšení rychlosti přenosu dat v rámci svojí 3G sítě HSPA+, tentokrát v uplinku. U prémiových datových tarifů je rychlost navýšena téměř čtyřnásobně, a to z 1,5 Mb/s na 5,76 Mb/s.Komentáře