Telefónica O2 nabízí mobilní internet jako bonus k fixnímu připojení

Společnost Telefónica O2 informovala, že nově nabízí zákazníkům možnost získat na rok za cenu 750 Kč měsíčně mobilní internetové připojení, pokud si zakoupí tarif pro fixní vysokorychlostní internet.


Cena je včetně DPH a akce platí do 30. října roku 2009. Zákazníci si musí objednat O2 Internet spolu s O2 Mobilním internetem s uzavřením smlouvy na 24 měsíců a v případě, že zákazníci již využívají mobilní tarif Neon, dostanou ještě slevu dalších 100 Kč měsíčně. K O2 Mobilnímu internetu pak mají zákazníci možnost získat za korunu USB modem, jak informoval Petr Matějovský, ředitel pro marketing v segmentu domácností společnosti Telefónica O2.

K dispozici je tak samostatný vysokorychlostní O2 Internet za cenu 600 Kč, v případě využívání tarifu Neon pak za 500 Kč a případě zákazník může tuto nabídku kombinovat s dalšími službami jako je O2 TV nebo O2 Volání 300.

Společnost Telefónica O2 se tímto krokem snaží zvýhodnit svoji nabídku před konkurencí, i když v uplynulých dnech bylo právě její internetové připojení terčem médií. V pondělí tato služba zaznamenala masivní výpadek a nebylo možné se připojit k celé řadě serverů a na konci minulého týdne došlo k blokaci řady domén (např. serverů pro sdílení souborů) v rámci zavádění filtrování škodlivého obsahu. I když by tyto adresy měly být již odblokovány, samo filtrování je mírně kontroverzní, jak jsme psali v článku Telefónica O2 filtruje uživatelům stránky s „nevhodným“ obsahem.Komentáře