Telefónica O2 pokryje 3G sítí dalších 47 měst

Společnost Telefónica O2 informovala, že opět rozšiřuje pokrytí signálem 3G. Rychlé datové přenosy v její HSPA síti budou do konce června dostupné obyvatelům dalších čtyřiceti sedmi měst a obcí ČR.


Celkem 7 měst bude pokryto do konce května. Zbylých čtyřicet lokalit pokryje O2 k 30. červnu 2011. Rychlý mobilní internet tak budou moci vyžívat obyvatelé  374 měst a obcí, tj. téměř 45 % populace. Stejný údaj uvádí i konkurenční T-Mobile a Vodafone dokonce tvrdí, že pokrývá 48 % populace v ČR.

3G síť od společnosti Telefónica O2 má být dostupná v těchto nových lokalitách:
Do 31. května 2010 to bude Ústí nad Orlicí, Klimkovice, Hlinsko, Bělá pod Pradědem, Kamenice nad Lipou, Pacov a Velké Meziříčí. Od 30. června to pak má být Adamov, Mořkov, Český Těšín, Vlčnov, Uničov, Králíky, Hustopeče, Úsobí, Dolní Bojanovice, Hostouň, Čejč, Žlutice, Dubňany, Hrádek, Mutěnice, Lázně Bohdaneč, Rohatec, Sezemice, Hnojník, Vítkov, Albrechtice, Strání, Stonava, Rybí, Štěpánov, Bolatice, Hlučín, Hradec nad Moravicí, Lipník nad Bečvou, Kobeřice, Zubří, Kravaře, Podivín, Velké Losiny, Velké Pavlovice, Březolupy, Ledeč nad Sázavou, Kunovice, Hodslavice a Popovice.

Aktuální mapa pokrytí tohoto operátora je k dispozici zde.Komentáře