Telefónica opět nabízí O2 Internet bez závazku za zvýhodněnou cenu

Telefónica O2 připravila další nabídku vysokorychlostního internetu. Zákazníci, kteří si v únoru aktivují O2 Internet na doma, jej získají na jeden rok za 600 Kč měsíčně, a to bez smluvního závazku a dalších poplatků za pevnou linku.


Na podzim (konkrétně od 1. do 15. listopadu) Telefónica ovšem krátkodobě nabízela tuto službu dokonce jen za 500 Kč včetně DPH.

Nová a opět časově omezená akce začíná 1. února 2010. Všichni noví zákazníci mohou nyní bez závazků a poplatků za pevnou linku surfovat doma za zvýhodněnou cenu 600 Kč s DPH měsíčně po dobu jednoho roku. Stačí, aby si v období od 1. února do 28. února 2010 pořídili službu O2 Internet s rychlostí až 8Mb/s. V porovnání se standardní cenou ušetří s akční nabídkou minimálně 1 800 Kč. Aktivace služby je za symbolickou 1 Kč. K dispozici mají také zvýhodněnou nabídku modemů.

Ještě výhodnější ceny mohou získat noví i stávající zákazníci, když internet kombinují s dalšími službami. Při pořízení O2 Internet na doma získají za zvýhodněnou cenu mobilní internet, 100 Kč slevu k mobilním tarifům O2 NEON, či 300 minut volání z pevné linky za 120 Kč.Komentáře