Telefónica zbrojí na prázdniny, nabízí Chytrý Neon a výhodný roaming

Uživatelé tarifních programů v síti O2 mohou získat další volné jednotky do všech sítí. Nová varianta roamingu zlevňuje komunikaci v zahraničí.

Telefónica zbrojí na prázdniny, nabízí Chytrý Neon a výhodný roaming


Chytré tarify vycházejí z dosavadních tarifů NEON S až XXL, kromě neomezeného volání v síti O2 přidávají internet v mobilu a neomezené posílání zpráv ve vlastní síti. Zákazníci si také mohou vybrat, jestli dají přednost volným minutám do všech sítí navíc, nebo zda si raději nepořídí nový dotovaný telefon.

Chytré tarify představuje O2 současně s novým roamingovým programem Volání bez hranic, se kterým budou zákazníci od 2. července volat, přijímat hovory a posílat SMS v zahraničí za 3,90 Kč za minutu. „Vedle toho představujeme i nové výhodné datové balíčky pro cesty do zahraničí, s nimiž zákazníci získají 1 MB dat již za 2 koruny. Ať už jsou tedy naši zákazníci doma nebo v zahraničí, ať už volají či se připojují k internetu, máme pro ně tu nejucelenější nabídku na trhu a mohou si svůj telefon užívat opravdu naplno,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Neomezené volání ve vlastní síti uvedlo O2 poprvé v roce 2008. Již v základním tarifu O2 NEON S uskuteční zákazníci v průměru bezplatně celých 82 procent svého volání. „V rámci nových tarifů Chytrý NEON přidáváme volné minuty do všech sítí a zároveň nově umožňujeme, aby zákazníci posílali SMS bez omezení a využívali internet v mobilu. Do 31. 8. letošního roku přitom nabídneme Chytré tarify za zvýhodněnou cenu,“ doplňuje Matějovský.

Zákazníci si mohou již za 360 Kč měsíčně pořídit balíček, který obsahuje neomezené volání v síti O2 o víkendu a o svátcích, 60 volných minut do všech sítí, neomezené SMS ve vlastní síti kdykoli a internet v mobilu s limitem FUP 150 MB přenesených dat na měsíc.

U vyšších tarifů se zvyšuje i neomezená výhoda v síti O2. Tarif Chytrý NEON XL tak nabízí neomezené volání v síti O2 po celý týden, 900 volných minut do ostatních sítí, neomezené SMS ve vlastní síti a internet v mobilu s limitem FUP 500 MB dat měsíčně. Zvýhodněná cena za tento balíček je 1300 korun měsíčně s DPH.

Obdobná nabídka platí od 18. června 2012 i pro tarify O2 Podnikání. Kromě volných minut navíc, neomezených SMS a internetu v mobilu se navyšuje i neomezená výhoda v síti O2 – již v balíčku Chytré Podnikání L tak zákazníci z řad podnikatelů získávají neomezené volání v síti O2 kdykoli během týdne. Neomezené volání v rámci sítě O2 bylo dosud výsadou nejvyšších tarifů O2 Podnikání XL a XXL. Nyní například balíček Chytré Podnikání L nabízí neomezené volání v rámci sítě O2, 450 volných minut do ostatních sítí a internet v mobilu s 500 MB dat v plné rychlosti. Cena tohoto balíčku je 1300 korun.

Nabídka Chytrých tarifů platí od 18. 6. pro všechny zákazníky, kteří si aktivují nový tarif nebo si prodlouží smlouvu s úvazkem na 24 měsíců.

Úvodní foto: © Minerva Studio - Fotolia.com


Komentáře