Testování aplikací a jejich uvedení na trh urychlí novinka HP

Nástroje, kterými firmy mohou otestovat funkčnost svého softwaru a jeho možnosti pro mobilní nasazení, představilo HP. Jde o řešení Unified Functional Testing (UFT) 11.5 a UFT Mobile.


V prvním případě novinka pomáhá vylepšit proces vývoje aplikací a jejich testování, takže uživatelé podle HP dostanou maximálně odladěné aplikace pro mobilní a cloudová prostředí.

Produkt mimo jiné urychluje počáteční implementaci automatického testování, jeho další průběžnou integraci, a zároveň zajišťuje i spolupráci klíčových pracovních týmů, které se podílejí na celém životním cyklu aplikací.

Díky řešení UFT Mobile, které automatizuje testování funkcionality aplikací mobilních zařízení v prostředí testovacích veřejných a privátních cloudů, zase mohou firmy urychlit nasazení mobilních aplikací.

UFT Mobile podporuje široké spektrum mobilních operačních systémů včetně Androidua iOS, takže nejsou zapotřebí žádné dodatečné náklady na budování vlastní laboratoře pro testování mobilních zařízení. Díky tomu se zjednodušuje testování během celého životního cyklu aplikací.

Efektivitu testů pak zlepší další nový nástroj - Sprinter 11.5, jenž nabízí automatizaci náročných testovacích úloh „na jedno kliknutí myší“.

Díky odstranění opakujících se úloh při ručním ladění a rozšířeným možnostem zkušebního testování mohou testovací týmy ušetřit čas a optimalizovat celý průběh testování.Komentáře