Tisk prostřednictvím webu nabízí v Česku Konica Minolta

Kompletní hosting tiskových služeb nabídla českým zákazníkům Konica Minolta. Ti tak nemusí investovat do nákupu hardwaru a do plateb spojených s IT správou.


Řešení výrobce označuje jako web-2-print a využívá software Printgroove JT Web GO, jenž funguje na principu využívání externího serveru, který je nepřetržitě propojen s webovým prostředím.

Odkudkoli je tak možné on-line zadávat a nastavovat tiskové úlohy. Tato platforma je k dispozici 7dní v týdnu, 24 hodin denně.

Produkt je je vhodný především pro poskytovatele tisku, úřady státní správy a velké společnosti, které mají pobočky či kanceláře na různých místech.

Obecně jej však může využít každá společnost, která potřebuje zkoordinovat své aktivity v oblasti tisku a nechce investovat do vlastního serveru.  Konica Minolta jeho prostřednictvím cílí také na začínající a malé podnikatele, kteří nechtějí pořizovat další drahé IT vybavení a financovat jeho správu.

„Prostřednictvím softwaru Printgroove JT Web GO nabízíme další nástroj pro zefektivnění podnikání našich zákazníků,“ řekl Jiří Skopový, obchodní ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech a dodal: „Toto sofistikované tiskové řešení zvyšuje flexibilitu práce a posiluje kontrolu nad realizovanými zakázkami, a to bez dodatečných nákladů.“Komentáře