Tiskárny Kyocera s komfortní obsluhou a integrovanou správou tisku představil Janus

Dvě nová výkonově odlišná barevná multifunkční zařízení Kyocera FS-C8020MFP a FS-C8025MFP formátu A3, vybavená technologií Ecosys, uvedla na náš trh společnost Janus.


Jejich hlavními vlastnostmi jsou podle dodavatele snadná použitelnost a jednoduchá správa. Obě zařízení mj. obsahují barevný dotykový panel, přes který se uživatelé přihlašují stisknutím příslušného uživatelského jména nebo fotografické ikony. Profily mohou být organizací předdefinovány tak, aby měla snadnou kontrolu nad barevnými tisky či kopírovanými objemy.

Nová zařízení nabízejí i integrované funkce pro účtování tisku. V rámci jedné počítačové sítě disponují kapacitou až 100 uživatelských ID kódů, pomocí kterých se dá kontrolovat počet stránek vytištěných každým uživatelem, což prý vede k vyšší odpovědnosti za objemy tisku.

K ekonomičnosti provozu přispívá také možnost nastavitelných profilů pro tisk z jednotlivých aplikací. Například nastavením předem definovaného formátu duplexního a černobílého tisku z e-mailu podle dodavatele dojde k výraznému snížení spotřeby papíru a toneru.

Komponenty mají deklarovanou životnost až 200 000 stran, cena vytištěné stránky se pohybuje od 26 haléřů za černobílou A4.Komentáře