Tiskárny umožní archivaci dokumentů bez zásahu IT

Přímo do svých multifunkčních zařízení integrovala Konica Minolta svůj software pro dlouhodobou archivaci dokumentů nebo pro jejich převod do editovatelné podoby.

Tiskárny umožní archivaci dokumentů bez zásahu IT


Chce tím snížit náklady zejména v segmentu malých a středních podniků, které tak nemusí investovat peníze do úprav či pořízení dodatečného IT vybavení.

„Snažíme se oslovit malé a střední firmy, které stále hledají nové možnosti snižování nákladů. Naše zařízení dokážou nyní sama převést dokumenty přímo do běžných formátů Microsoft Office či PDF/A bez dalších zásahů do podnikového IT,“ řekl Pavel Kelča produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech.

„Rozšířené skenování je nyní k dispozici u barevných multifunkčních zařízení série bizhub – kategorie ‚e‘. S jeho nabídkou počítáme i u dalších strojů, které budeme v tomto roce uvádět na trh.“

Nové funkce usnadňují například dlouhodobou archivaci daňových dokladů. Konica Minolta ji nabízí svým zákazníkům díky spolupráci se společností Software602 s garancí na zachování právní účinnosti dokumentů.

Úvodní foto: © vetkit - Fotolia.com


Komentáře