Tiskové služby s pronájmem jakýchkoliv tiskáren zajistí Teko

Službu, jejímž prostřednictvím si firma může objednat tiskové řešení formou nájmu se zařízeními různých značek, zprovoznila firma Teko. Určena je hlavně pro segment menších a středních firem.


Pronajmout je možné tiskárny značek Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, Konica, Kyocera, Minolta, Oki, Ricoh, Samsung, Sharp, Utax nebo Xerox. Ke konkrétní tiskárně doporučí zástupci Teko Technology rovněž své kompatibilní tonery, které podle dodavatele sníží spotřební náklady o 50 – 70 %.

Teko zajišťuje servisní zásah do 24 hodin na místě instalace. Tato služba je ale jen pro ty, kteří používají tiskové náplně Teko.

Minimální délka pronájmu je 48 měsíců, její prodloužení je dále individuální. Doprava tiskáren i tiskových náplní a instalace je zdarma, stejně tak případná návštěva technika.

Každý toner prý projde před opuštěním továrny sérií testovacích tisků, kdy je odzkoušena barevná kvalita, funkčnost a mechanická odolnost. Výrobce podle svých slov ručí za náhradu případné jimi způsobené škody na tiskovém zařízení až do výše 1 milion korun.Komentáře