Toshiba uvedla na náš trh 16“ notebook Satellite A350

Divize Computer Systems společnosti Toshiba oznámila, že v uplynulém týdnu uvedla na trh model Satellite A350 – nový multimediální notebook s úhlopříčkou 16" (40,6 cm).


Model Satellite A350 (viz obrázky) je vybaven multimediálními funkcemi, širokoúhlý 16" displej má dnes již hojně rozšířený poměr stran 16:9 a HD rozlišení 1366 x 768 a o zobrazení se stará grafický čip ATI Radeon HD 3650 s podporou technologie HyperMemory a vlastní pamětí GDDR2 o kapacitě 512 MB. Displej je navíc vybaven technologií zobrazení Toshiba TruBrite, která má podle výrobce přinést jasný a živý obraz bez ohledu na zobrazovaný obsah. O zvuk se pak starají vestavěné reproduktory Harman Kardon a model A350 podporuje i technologii Dolby Sound Room pro simulaci prostorového zvuku a ovládání Dolby Control Center.

Srdcem notebooku Tohsiba Satellite A350 je procesor Intel Core2 Duo P8600 s frekvencí 2,40 GHz. Paměť je standardně 4 GB ve dvou modulech DDR2, kapacita pevného disku činí 320 GB a poskytuje prostor např. pro ukládání objemných hudebních sbírek nebo multimediálního obsahu, jako jsou soubory s filmy nebo hudbou ve formátu MP3. Integrovaná optická mechanika Super-Multi DVD podporuje všechny běžné typy optických médií.

Spotřebitelé, kteří si koupí notebook Satellite A350, budou mít k dispozici rozsáhlý výběr připojení, včetně rozhraní Bluetooth a Wi-Fi Draft-N. Celkem čtyři USB porty poskytují možnosti pro připojení externích hardwarových zařízení, přičemž jeden z nich nabízí zároveň rozhraní eSATA. Ve standardní výbavě je i webová kamera s rozlišením 1,3 megapixelu a mikrofon.

Notebook Satellite A350 se dodává v černém provedení se stříbrnými doplňky a následuje tak barevné schéma současné rodiny notebooků řady Satellite. Doporučená koncová cena v ČR činí 23 990 Kč bez DPH (model 13A) včetně operačního systému Windows Vista Home Premium.Komentáře