Total Care od HP rozšířilo nabídku IT řešení pro malé a střední firmy

Nová řešení řady Total Care, která mají malým a středně velkým firmám pomoci zlepšit zabezpečení dat či zvýšit produktivitu, představila firma Hewlett-Packard.


Aby se zlepšila dostupnost systémů a zároveň snížilo riziko spojené s porušením zabezpečení a úniku dat, nabízí HP řešení Business Risk Mitigation, které přináší přizpůsobitelné konfigurace serverů, úložných a síťových produktů i služeb pro zabezpečení. Pro cenově dostupnou správu dat v menších firmách je určena řada produktů StorageWorks X500 Data Vault , jež poskytuje ochranu důležitých obchodních dat a automatizaci zálohování. Menším firmám, které mají do deseti klientských PC, umožňuje ukládat informace na centrálním místě a snadno sdílet soubory z kanceláří či díky vzdálenému přístupu odkudkoli na světě.

StorageWorks X3000 Network Storage Systems High Availability Bundles (Balíčky vysoké dostupnosti pro síťové úložné systémy HP StorageWorks X3000) zase kombinují hardware a software do účinného řešení sdíleného úložiště tak, aby byla zajištěna maximální provozuschopnost všech komponent. Tyto balíčky jsou založeny na síťových úložištích StorageWorks X3000 a diskových polích StorageWorks MSA2000 G2 a podle výrobce výrazně zvyšují efektivitu díky automatické eliminaci duplicitních souborů, ochraně před poruchami disků a výrazným zkrácení doby nastavování. Navíc toto řešení nevyžaduje další licenční poplatky za síťové protokoly, replikaci souborů či snapshoty.

HP uvedlo i nové gigabitové přepínače ProCurve 1810G, které lze spravovat bez potřeby velkého počtu specializovaných pracovníků a mají bezvětrákovou konstrukci pro tichý provoz. Osmiportový model navíc disponuje rovněž možností napájení po datovém síťovém kabelu (Power-over-Ethernet), aby jej bylo možné provozovat i v místech bez snadno dostupných elektrických zásuvek.

Nová řada tiskáren Color LaserJet Professional CP5220 zase představuje první tiskárnu, která nabízí „inteligentní“ technologii Auto-Off Technology, která neustále monitoruje, zda neprobíhá žádný tisk, a automaticky upravuje natavení napájení. Tato novinka v řadě tiskáren HP LaserJet staví na 25 letech vedoucího tržního postavení v inovacích, kvalitě, výkonu a spolehlivosti, a určuje „zlatý“ standard pro firemní tisk.Komentáře