TP-Link má stolní switch s bohatou výbavou

Stolní switch TP-Link TL-SL1311MP disponuje širokou nabídkou portů a slotů, mimo jiné 8 porty 10/100 Mbit/s, 2 gigabitovými porty RJ45 či 8 porty PoE+.

TP-Link má stolní switch s bohatou výbavou


Nový switch od TP-Linku podporuje standard PoE+ (802.3af/at) s až 30W napájením na každém z osmi portů. Celková kapacita činí 124 W. Kompatibilní koncová zařízení tak můžete napájet přímo přes ethernetový kabel, čímž odpadá nutnost natahování elektrických kabelů do míst, do nichž chcete tato zařízení umístit.

Switch TP-Link TL-SL1311MP je vhodný pro dohledové systémy, protože nabízí v rozšířeném režimu až 250m vzdálenost přenosu napájení PoE. IP kamery tak můžete umístit například i po celém průmyslovém areálu. Rychlost portů v rozšířeném režimu se přirozeně sníží (na 10 Mb/s). Bez rozšířeného režimu činí maximální vzdálenost přenosu napájení PoE 100 metrů.

Přepínač dále disponuje režimem izolace dat, který je možné aktivovat jediným kliknutím. Díky tomu zamezíte sledování a narušení bezpečnosti zvenčí. Switch díky tomu dokáže izolovat zahlcení všesměrovým vysíláním, čímž zlepší zabezpečení a datové přenosy v síti LAN.

K dispozici je též automatická detekce a restart napájených zařízení, která se přepnou do offline režimu nebo nereagují. Správci sítě tak mají zajištěný stabilní provoz zařízení připojených k portům PoE, aniž by bylo třeba provádět manuální monitorování a restart.

Switch je i vybaven systémem inteligentního řízení spotřeby. To znamená, že ve chvíli, kdy celková spotřeba překročí 66 W, je automaticky odpojen port s nižší prioritou. Nedojde tak k přetížení napájecího zařízení a současně je zachována funkce prioritního koncového zařízení, například přístupového bodu či kamery.

Úvodní foto: TP-Link


Komentáře