TP-LINK: Miniaturní směrovač s podporou 802.11n

Společnost TP-LINK uvádí na trh miniaturní směrovač TL-WR702N vhodný na cesty. Díky podpoře standardu 802.11n nabídne rychlé připojení i při přenosu dat v sítích Wi-Fi.


TL-WR702NSměrovač TL-WR702N je navržen pro práci s tablety, chytrými telefony, přenosnými herními konzolemi a dalšími mobilními zařízeními s podporou bezdrátové sítě. Směrovač může být napájen pomocí externího adaptéru nebo přímo z počítače prostřednictvím micro USB kabelu. Zařízení tak jednoduše umožňuje sdílet internetovou přípojku po bezdrátové síti rychlostí až 150 Mbit/s.

TL-WR702N je v současnosti nejmenším bezdrátovým směrovačem na světě. Používat jej zvládnou i méně zkušení uživatelé. Cestovatelům stačí ke směrovači například v hotelu připojit ethernetový kabel od internetu, čímž okamžitě vytvoří bezdrátový přístupový bod pro svůj notebook, tablet či chytrý telefon.

Směrovač může pracovat v režimu přístupového bodu, směrovače, klienta, opakovače či bezdrátového mostu. V režimu přístupového bodu (AP) dokáže zařízení přijímat internetové připojení po ethernetovém kabelu a vysílat je dále pro notebook, tablet či chytrý telefon.

Mód klient najde uplatnění například u chytrých televizí či mediálních přehrávačů. Zařízení se připojí ke stávající bezdrátové síti a konektivitu šíří dál po datovém kabelu. Snadno a rychle tak můžete bezdrátově připojit i zařízení, která za běžných okolností bezdrátové sítě nepodporují.

Směrovač podporuje zabečení WPA-PSK/WPA2-PSK. Pro snadné použití je přednastaven na jedinečné SSID a heslo, které uživatelé najdou na spodní straně zařízení. Bezpečnost bezdrátové sítě je tak vyřešena již při výrobě a uživatelům stačí pouze připojit kabel a sdílet internetové připojení pro své okolí.

Miniaturní bezdrátový směrovač TP-LINK TL-WR702N lze již v současnosti zakoupit v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou koncovou cenu 679 Kč včetně DPH.

Vlastnosti

  • Kompatibilní s bezdrátovými standardy IEEE 802.11 b/g/n.
  • Rychlost bezdrátové sítě až 150 Mbit/s.
  • Kompaktní design a snadná přenositelnost pro použití na cestách.
  • Napájení prostřednictvím externího zdroje či micro USB kabelu přímo z počítače.
  • Podporuje režimy přístupového bodu, směrovače, klienta, bezdrátového mostu a opakovače.
  • Nabízí zabezpečení WEP, WPA/WPA2 a WPA-PSK/WPA2-PSK.


Komentáře