Trend Micro bude mít v Česku pobočku

Výrazné rozšíření svých aktivit v regionu střední Evropy, které zahrnuje mimo jiné i otevření tuzemské pobočky, oznámil Trend Micro.

Trend Micro bude mít v Česku pobočku


Trend Micro bude zároveň svoji varšavskou pobočku transformovat na regionální ředitelství pro region střední a východní Evropy (CEE). Plánuje také výrazné zvýšení investic v tomto regionu.

Kromě otevření pobočky v České republice se podobný krok chystá také v Maďarsku a v oblasti Jaderského moře. V návaznosti na tyto projekty se stane varšavská pobočka regionálním ředitelstvím společnosti.

„Trend Micro může díky své expertize a globálnímu působení poskytovat v daném regionu plnou podporu IT bezpečnosti ve všech tržních sektorech. Současné bezpečnostní hrozby jsou tak dynamické a všudypřítomné, že pouze tým špičkových specialistů a řešení poskytující rychlou detekci a reakci dokáže poskytnout potřebnou úroveň bezpečnosti IT, a to jak veřejným institucím, tak podnikům a koncovým uživatelům,“ řekl Patrick Dalvinck, vicepresident Trend Micro pro kontinentální Evropu.

Rozvoj aktivit Trend Micro v regionu CEE bude mít na starost Michał Jarski, nově jmenovaný  regionální ředitel (Regional Sales Director) pro tuto část Evropy.

“Rozvojová strategie Trend Micro v regionu spočívá v dlouhodobých investicích v zemích střední a východní Evropy. Vidíme v tomto trhu velký potenciál, který je spojen se závažnými změnami ve strategiích řízení IT zahrnujících outsourcing, virtualizaci a cloud computing. Proto chceme rozšířit své působení na tomto trhu, posílit naši partnerskou organizaci a vybudovat zde silný regionální tým Trend Micro. dodal Jarski.

Úvodní foto: trend micro


Komentáře