Trend Micro spouští novou verzi hybridního SaaS řešení pro zabezpečení elektronické pošty

Společnost Trend Micro představila novou verzi produktu InterScan Messaging Security Virtual Appliance, nově ve formě hybridního SaaS řešení zabezpečení elektronické pošty, které integruje ochranu z cloudu a služby zabezpečení SaaS s lokálním virtuálním zařízením, a má tak umožnit zastavit e-mailové hrozby co nejblíže u zdroje, bez narušení soukromí e-mailových zpráv.


Produkt IMSVA 8.0 je postaven na hybridní nabídce, která optimalizuje možnosti zabezpečení z cloudu a virtuálních zařízení v rámci jediného integrovaného řešení. Hybridní SaaS zabezpečení e-mailu má zajistit stále aktuální zabezpečení založené na infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network, která denně kontroluje, filtruje a koreluje více než 20 miliard e-mailů, webových serverů a souborů a získaná data využívá k identifikaci hrozeb a reakci na ně a zlepšuje stávající reakce na známé hrozby.

Mezi hlavní novinky v produktu InterScan Messaging Security Virtual Appliance patří:
•    Účelově vytvořené hybridní řešení pro kombinaci ochrany příchozích zpráv z cloudu (takže by mělo zastavit e-mailové hrozby dřív, než dorazí do firemní sítě) s lokálním virtuálním zařízením VMware Ready, které umožňuje granulární kontrolu a přizpůsobení odchozího obsahu a je integrované s konzolou pro jednotnou správu a tvorbu sestav.
•    Produkt je dle výrobce navržen tak, aby dokázal omezit e-mailový provoz v cloudu až o 90 %, takže je spam eliminován dřív, než se vůbec dostane do firmy. V cloudu Trend Micro nejsou ukládány žádné e-maily a všechny karantény jsou řešeny lokálně, takže si zákazník udrží kontrolu nad svými e-maily a chrání jejich soukromí.
•    Nově přidaná technologie kontroly reputace webů kontroluje adresy URL vložené do e-mailových zpráv a určuje, zda odkaz nevede ke škodlivému webovému serveru, kde se skrývá malware. Kontrola reputace webů, komponenta infrastruktury Smart Protection Network, sleduje důvěryhodnost webových domén za pomoci faktorů, jako je stáří webových stránek, historické změny umístění a ukazatele podezřelých aktivit zjištěné pomocí analýzy chování malwaru.Komentáře