U:fon rozšířil svoji nabídku tarifů

U:fon včera rozšířil svou nabídku hlasových a datových služeb o dva nové tarify, U:fonův telefon s internetem a U:fonův telefon s Fofr internetem.U:fonův telefon s internetem je pevná linka s voláním v síti zdarma a neomezeným připojením k internetu o rychlosti 256 kbit/s, vše za měsíční paušál 400 Kč včetně DPH. Tarif s Fofr internetem pro náročnější uživatele nabízí rychlostně neomezený přístup k internetu s obvyklou rychlostí stahování dat 300-700 kb/s za měsíční paušál 600 Kč včetně DPH.

K novým tarifům U:fon představuje dvě nová zařízení: WiFi router AnyData AWR- 501L a bezdrátový telefon Siemens Dect Gigaset AL140, umožňující bezdrátovou komunikaci po celé domácnosti.

Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona tvrdí, že důvodem, proč stále více domácností ruší pevné linky a mnoho z nich dosud nemá přístup k internetu, je fakt, že musí platit vysoký paušál za pronájem pevné linky bez jakékoliv hodnoty v rámci paušálu, platí vlastně za možnost pevnou linku používat. Nové U:fonovy tarify se proto snaží vyjít vstříc právě těmto uživatelům.

Co se týká tarifu U:fonův telefon s internetem, který kombinuje pevnou linku s přístupem na internet, ten nyní zrychluje z rychlostí podobných dial-up/GPRS připojení (cca 56kb/s) na 256 kbit/s. Rychlost internetu je pak  dostačující pro prohlížení stránek, posílání a přijímání e-mailů či základní hlasové služby typu Skype. V rámci paušálu 400 Kč zákazníci získají neomezený přístup k internetu rychlostí 256 kbit/s technologií EVDO rev. A, volání v síti U:fon zdarma (mobilní i pevná síť), volání na pevnou linku za 0,71 Kč a do mobilních sítí za 4,64 Kč.

Tarif U:fonův telefon s Fofr internetem je podobný U:fonovu telefonu s internetem, jen je připojení k internetu neomezené s obvyklou rychlostí stahování dat 300-700Kb/s, ale zákazníci mohou podle slov operátora při ideálních podmínkách dosahovat i rychlostí přes 1Mb/s. V rámci paučálu 600 Kč měsíčně zákazníci získají kromě přístup k internetu rychlostí technologií EVDO rev. A podobně jako v předchozím případě i volání v síti U:fon zdarma (mobilní i pevná síť) a volání na pevnou linku za 0,71 Kč a do mobilních sítí za 4,64 Kč.Komentáře