Unified Communications pro malé a střední firmy představil Siemens

OpenScape Office MX V2, komplexní řešení sjednocené komunikace určený pro malé a střední firmy do 150 zaměstnanců, uvedla na trh firma Siemens Enterprise Communications.


OpenScape Office MX V2 spojuje hlas, sjednocenou komunikaci a přenos dat v síti v jediné, snadno instalovatelné aplikaci, která je lokalizována do českého jazyka, a to včetně spojovatelského pracoviště i kontaktního centra.

Novinka nabízí rychlou implementaci díky jednoduchému průvodci konfigurací a intuitivnímu rozhraní pro provádění změn v nastavení.

Produkt nabízí uživatelům intuitivní přístup k pokročilým funkcím sjednocené komunikace, jako je sestavení konferenčního hovoru přetažením myší (drag and drop), nahrávání hovorů, či vytáčení kliknutím na telefonní číslo (click to call) jednoduše a přímo v okně aplikace Outlook. Uživatelé mohou snadno zahajovat konferenční hovory, ověřovat aktuální dostupnost svých kolegů, nastavovat jak, kdy a kým mohou být sami zastiženi, i automaticky aktualizovat svou hlasovou schránku podle údajů v kalendáři Outlooku.

Produkt podle výrobce zahrnuje:

• Kompletní nástroj pro sjednocenou komunikaci s prvky běžně dostupnými pouze v řešeních pro velké podniky, jako jsou hlasové a konferenční služby, využití informací o aktuální dostupnosti uživatele, hlasová schránka, komunikace pomocí krátkých textových zpráv (messaging) a mobilita.

• Přístup ke všem funkcím hlasové a sjednocené komunikace přímo z okna aplikace Outlook.

• Multimediální kontaktní centrum kombinuje hovory, e-mail, fax, krátké zprávy a aktuální dostupnost uživatelů a přitom zjednodušuje práci agentům. Firmám pomůže zvýšit celkovou spokojenost jejich zákazníků díky zkrácení reakční doby a vyšší úspěšnosti vyřízení požadavku „na první kontakt.“Komentáře