Úsporné, ale přitom výkonné A3 multifunkce pro SMB nabízí Janus

Dvě nová multifunkční zařízení Kyocera uvedl na náš trh Janus. Modely FS-C8520MFP a FS-C8525MFP jsou určeny pro menší organizace, které požadují barevný tisk až do formátu A3.


Podle výrobce jsou MFP snadno ovladatelné a nabíuzejí i nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Novinky nabízejí tiskové rozlišení 600 x 600 dpi s multibitovým rozšířením až 9 600 x 600 dpi. Tisknou rychlostí až 25/13 stran A4/A3 za minutu, první barevnou kopii přitom vytisknou do 12 sekund (černobílou dokonce do 10 sec). Tiskové náklady se  pohybují okolo 26 haléřů za černobílou, respektive 1,63 koruny za barevnou A4 kopii.

Výsledkem inovace použitých technologií je oproti minulým modelům Kyocera snížení spotřeby energie (TEC, Typical Energy Consumption) o 20 %. V režimu spánku (sleep mode) je příkon pouhých 0,9 W.

Standardní paměť strojů s kapacitou 1,5 GB umožňuje využívat funkci „soukromý tisk“, která je určena pro tisk důvěrných dokumentů.

Předností nových tiskáren má podle výrobce být i vestavěná technologie HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), která optimalizuje výkon a umožňuje uživatelům přidat softwarové aplikace, které odpovídají jejich individuálním požadavkům na tisk – třeba terminál tiskového řešení MyQ.Komentáře