Úsporné podnikové inkoustovky představilo HP

Nové modely podnikových barevných inkoustových tiskáren Officejet Enterprise X představilo HP. Výrobce slibuje především jejich ekonomický provoz.

Úsporné podnikové inkoustovky představilo HP


Model Officejet Enterprise Color MFP X585 je podle HP jejich první inkoustovou multifunkcí, která si dokáže poradit s náročnými tiskovými úlohami ve větších podnicích.

Dalším produktem je Color X555, která stejně jako výše zmíněná multifunkce podporuje firmware FutureSmart a Open Extensibility Platform (OXP), takže podnikový software a řešení – včetně nástrojů Access Control a HP Capture & Route – lze snadno připojit prostřednictvím jednoho tlačítka.

Tiskárny řady X tisknou rychlostí až 72 stránek za minutu v základním kancelářském módu. Vybavené jsou třeba 8" dotykovým displejem (X585) či možností připojení tiskárny do cloudu a firemního dokumentového systému. MFP X585 je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 46 900 Kč, model X555 na 19 900 Kč.

Kromě dvou inkoustových tiskáren uvedlo HP také laserovou multifunkci Color LaserJet Pro MFP M476, jehož prostřednictvím mohou SMB firmy tisknout nebo přistupovat k digitálnímu obsahu prakticky kdykoli, kdekoli a z téměř jakéhokoli zařízení.

Novinka splňuje standard Mopria, který certifikuje jednoduchý bezdrátový tisk z chytrých telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení a podporuje přístup k podnikovým aplikacím v cloudu, jako je např. HP Flow CM Professional či Google Drive.

Zvýšit efektivitu práce pomůže kromě cloudu také snadné oboustranné skenování dokumentů, které firmám usnadní digitalizaci dokumentů. Zájemce tato tiskárna přijde na 11 590 Kč.

 

Úvodní foto: © Hewlett Packard


Komentáře