V Praze se už poosmé setkali uživatelé informačního systému Helios Green Automobily

Společnost Info Novauspořádala ve čtvrtek 15. listopadu 2018 už 8. setkání dealerů - významných prodejců automobilů, silničních, stavebních a zemědělských strojů, velkých servisů, půjčoven a dalších společností. V konferenčním centru VŠCHT se sešlo více než 40 ředitelů, manažerů, klíčových uživatelů a IT administrátorů z celé republiky, a to nejen z firem provozujících tento systém, ale i potenciálních zájemců o dodávku a implementaci informačního systému Helios Green Automobily.


Jako tradičně byl program setkání zaměřen na novinky v systému Helios Green Automobily a to jak v ERP systému nebo v oblasti Lidských zdrojů, tak ve specializovaných oblastech, jako jsou prodej nových vozů, autobazar či autoservis.

Značná pozornost byla věnována i možnostem využití mobilního řešení Helios Mobile nejen ve skladech a praktickému využití různých typů DashBoardů. Účastníci byli rovněž informováni o aktuálním stavu a perspektivách vývoje rozhraní na externí systémy a o předpokládaném rozvoji systému Helios Green v dalším období.

Na setkání byli přítomni i zástupci dovozců automobilů koncernu VW a značek KIA a Ford, společnosti Asseco Solutions a další významní hosté. Hlavním partnerem setkání byla akciová společnost Asseco Solutions, mediálními partnery akce byly opět vydavatelství IDG a časopis Business Car.

Účastníci vysoce ohodnotili obsah, přínos i organizaci setkání, zdůraznili potřebu takovýchto workshopů a vyjádřili přání pokračovat v této tradici.Komentáře