View 4.6, zjednodušené virtualizační řešení pro desktopy, představil VMware

Dostupnost produktu View 4.6, novou verzi řešení pro virtualizaci desktopů, oznámila společnost VMware. Novinka má podle výrobce výrazně zdokonalený vzdálený přístup díky podpoře View Security Serveru pro protokol PCoIP.


Ten umožňuje jednoduché a bezpečné připojení na dálku a autorizaci desktopu uživatele, aniž by bylo nutné použít SSL VPN. Výsledkem je nákladově efektivní nasazení virtualizace desktopů, které umožňuje snadnější ověření uživatelů využívajících vzdálený přístup.

„Uvedení VMware View4.6 s podporou protokolu PCoIP pro VMware View Security Server umožňuje snadnější a bezpečnější způsob, jak se uživatelé mohou na dálku připojit ke svému desktopu, zatímco zároveň využívají veškerých výhod spojených s protokolem PCoIP,“ říká Raj Mallempati, ředitel sekce produktů pro koncové uživatele společnosti VMware.

VMware Viewje virtuálním řešením desktopů, které firmám umožňuje zlepšit jejich zabezpečení a snížit provozní náklady, zatímco je zjednodušována správa a administrace desktopů díky moderní architektuře zaměřené na práci koncových uživatelů.Komentáře