Víme, jak vypadá kompletní profesionální balení HTC Vive Pro

HTC Vive představilo kompletní sadu profesionální virtuální reality HTC Vive Pro 2.0 Kit pro použití ve firemní sféře. Sada nabídne nejen vylepšené rozlišení, audio a také rozšířenou oblast sledování pohybu a zjednodušené nasazení ve firemním prostředí.

Víme, jak vypadá kompletní profesionální balení HTC Vive Pro


Navíc HTC Vive představilo i balíček Vive Enterprise Advantage, který profesionálním zákazníkům zajistí dvouletou záruku, dedikovanou zákaznickou podporu, rychlejší servis a pokročilé nástroje pro správu zařízení.

Sadu HTC Vive Pro se dvěma základnovými stanicemi a ovladači si mohou zákazníci již nyní objednat za cenu 35 599 Kč (1 399 €). Cena balíčku Vive Enterprise Advantage je 185 €.

HTC Vive Pro je řešení virtuální reality pro ty, kteří se VR profesionálně věnují, nebo ji využívají v podnikání. Zvýšené rozlišení headsetu posiluje intenzitu VR zážitků, zlepšuje čitelnost textů a umožňuje prezentovat ještě přesvědčivější grafiku.

Navíc je HTC Vive Pro opatřen integrovanými sluchátky a vestavěným výkonným zesilovačem.  Součástí sady jsou kromě headsetu i dvě základnové stanice standardu SteamVR tracking 2.0 a kompatibilní ovladače, které umožní plné využití prostoru až 6 x 6 m.

Možnost připojit čtyři základnové stanice pak rozšiřuje tuto plochu až na 10 x 10 m, čímž se otevírají dveře budování opravdu rozsáhlých virtuálních zážitků. Samostatné základnové stanice budou k dispozici později stejně jako aktualizace, která umožní jejich dodatečné připojení.

Úvodní foto: HTC


Komentáře