Vinaři z Čejkovic připravili aplikaci pro smartphony

Na mezinárodní veletrh Víno&Delikatesy připravily Templářské sklepy Čejkovice kromě vinařských specialit i technologickou novinku – mobilní aplikaci Templářská vína.


Templářské sklepy ČejkoviceJedná se o první mobilní vinařskou aplikaci pro více operačních systémů. Aplikace, která vznikla ve spolupráci s CCV Informační systémy, je ke stažení zdarma.

Vinařské družstvo z Čejkovic předběhlo ostatní vinařské firmy a přichází s technologickou novinkou, která usnadní komunikaci se zákazníky. Templářské sklepy Čejkovice představily na mezinárodním veletrhu pro gastronomii Víno&Delikatesy první multiplatformní aplikaci pro chytré telefony v segmentu potravinářství. Pokrytím nejrozšířenějších a rychle rostoucích platforem operačních systémů pro chytré telefony, iOS a Android, vzniká prostor pro oslovení více než dvou třetin uživatelů v ČR. Podle aktuálních šetření StatCounter Global Stats pro Českou republiku z února letošního roku systém Android v Česku využívá více než 45 % uživatelů smartphonů, druhý nejpoužívanější iOS pro iPhone  podílem 22 % předstihl OS Symbian (20 %), který byl jedničkou ještě před rokem.

Aplikace Templářská vína slouží nejen jako kapesní průvodce vín s informacemi o charakteru, vinici a technologii každého z vybraných vín z nabídky Templářských sklepů. Obsahuje také vyhledávač vinoték, restaurací a pomůže uživateli objevit 160 prodejních míst po celé ČR. Aplikace obsahuje i soutěžní sekci, ve které je možno vyhrát věcné ceny.

Aplikace Templářská vína byla na AppStore a Google Play oficiálně uvolněna 25. dubna. Do první verze byla zařazena nejdříve vína z nejvyšší řady Sanctus Victoria. Uživatelé je budou mít také šanci vyhrát. Později budou doplňovány i ostatní řady a přibývat budou také nová prodejní místa.Komentáře