Virtuální edici svého systému pro kontrolu e-mailů uvedl WatchGuard

Virtuální bezplatnou verzi svého řešení Quarantine Management Server (QMS) uvedla na trh společnost WatchGuard.


Ve spojení se zařízením WatchGuard XCS představuje plně automatizovaný systém, který umožňuje virtuální kontrolu karantény elektronických zpráv, které obsahují nevyžádaný obsah, jako je spam, phishing, viry, malware a další, jenž je uložen ve virtuální karanténě. Bezpečným prostorem pro uchování podezřelých zpráv získají administrátoři větší možnost kontroly firemních e-mailů, stejně tak jako hloubkovou ochranu před cílenými útoky.

„Cílené útoky formou emailu stále patří mezi zásadní hrozby pro firmy celého světa a právě dobrý management umožňující karanténu je to jediné řešení pro vyšší produktivitu a bezpečnost,“ říká Tim Helming, produktový ředitel WatchGuard Technologies. „Použitím produktu QMS Virtual Edition mohou zákazníci plně kontrolovat své e-maily v karanténě pod stálým zabezpečením bezpečnosti jejich dat a sítě.“

Vlastnosti novinky podle výrobce:

Díky podpoře více domén je QMS Virtual Edition ideálním řešením pro středně velké firmy. S možností rozšíření je schopen ochránit až 180 000 uživatelů nebo 20 milionů zpráv.

Na rozdíl od off-line karanténních zařízení snižuje systémové nároky na zařízení XCS a jeho bezpečnostní brany, což zajišťuje větší výkon a snižuje potřebu administrace a neustálého reportingu. Díky tomu organizace zajistí, že koncoví uživatelé nepřijdou o legitimní zprávy, při zachování systémových nároků na absolutním minimu.

Díky QMS Virtual Edition lze nahlížet, mazat a spravovat spam mimo svojí síť. To dále navyšuje bezpečnost vaší sítě a umožňuje zaměstnancům spravovat jejich jednotlivé zprávy.Komentáře