Virtuální operátoři zaplavují síť Vodafonu

Vodafone představil dalšího plnohodnotného mobilního operátora ve své infrastruktuře. Jde o firmu Quadruple, jež by měla spustit své služby během tří týdnů.

Virtuální operátoři zaplavují síť Vodafonu


Quadruple, kterou založila skupina operátorů kabelových sítí v roce 2010, bude podle svých slov zajišťovat služby virtuální mobilní sítě Q-CZ, a to pro své akcionáře a další partnery, kteří je nabídnou svým koncovým zákazníkům.

Tedy jde o například provozovatele fixních či kabelových linek či různé dosavadní přeprodejce.

Zákazníci si prý budou moci nastavit svůj optimální mix služeb. Projekt je orientován především na stávající klientelu partnerů Quadruple, je však otevřen i novým zájemcům o mobilní a konvergované služby.

„Právě podepsaná velkoobchodní smlouva nám umožní realizovat náš dlouhodobý cíl - vytvářet pro stávající i nově příchozí klienty integrovanou nabídku služeb elektronických komunikací. Tato nabídka zahrnuje kabelovou televizi, internet, fixní a nyní i mobilní telefonii s jednotným vyúčtováním a kvalitní zákaznickou péčí. A to vše za konkurenceschopné ceny doplněné dalšími výhodami“, vysvětluje Přemysl Klíma, předseda představenstva Quadruple.

Úvodní foto: © Kheng Guan Toh - Fotolia.com


Komentáře