VMware Forum 2013 proběhlo také v Praze

Společnost VMware uspořádala ve středu 15. května v pražském kongresovém hotelu Clarion konferenci VMware Forum, které se zúčastnilo celkem 586 odborníků z oblasti podnikání a technologií.

VMware Forum 2013 proběhlo také v Praze


Letošní ročník konference se zaměřil především na tzv. „softwarově definovaná datová centra“ a na způsob, jak přenést výhody virtualizace na všechny oblasti datového centra. Velká pozornost byla věnována i v současnosti velmi diskutovanému tématu mobility zaměstnanců a nedávno představené sadě VMware Horizon Suite.

Úvod akce obstaral Rob Jenkins, ředitel pro poradenské služby VMware v regionu EMEA, s přednáškou na téma „IT jako služba“. Mezi další témata konference patřila správa fyzických zařízení v produktu VMware Mirage, reálný příklad virtualizace řešení SAP a jiných aplikací 1. vrstvy, nebo představení virtualizačních řešení vSphere with Operations Management a vSphere Data Protection Advanced.

Se svými prezentacemi se představili i někteří z partnerů společnosti VMware – EMC, Hewlett Packard, Cisco a Kaspersky Lab. Vše bylo doplněno případovou studií nasazení technologií VMware na magistrátu města Karviná.

Úvodní foto: © VMware


Komentáře