VMware usnadní vytváření softwarově definovaných datových center

Dostupnost řady svých produktů určených pro budování, správu a zabezpečení softwarově definovaných datových center (SDDC) oznámil VMware. Jde o řešení NSX 6.1, vCenter Site Recovery Manager 5.8, vCloud Suite 5.8, vRealize Operations Insight, vRealize Suite 6 a vSphere Data Protection Advanced 5.8.

VMware usnadní vytváření softwarově definovaných datových center


Například NSX 6.1 podle tvůrců obsahuje funkce, jako je například pokročilá mikrosegmentace sítě, škálovatelné NSX Edge (ECMP směrování), rozšiřující funkce pro integraci či lepší konektivita pro hybridní cloud.

vCloud Suite 5.8 je zase novou verzí řešení pro vytváření a správu privátních cloudů založených na platformě vSphere. Sada nabízí rozšířené funkce pro provisioning na základě zásad, který umožní zákazníkům prostřednictvím vCenter Site Recovery Manager 5.8 přidat ke svým aplikacím a infrastruktuře služby pro zotavení po havárii, ale i rozšířené služby pro sítě a bezpečnost.

vRealize Operations Insight poskytuje správu výkonu, optimalizaci kapacity a analýzu logů v reálném čase, vRealize Suite 6 zase umožňuje administrovat cloud a kombinuje funkce současných řešení VMwaru pro automatizaci, provoz a správu cloudu do jedné platformy. Lze tak řídit různorodá prostředí a hybridní cloudy.

A konečně vSphere Data Protection Advanced 5.8 nově rozšiřuje podporu i pro kritické podnikové aplikace, nabízí funkce pro lepší replikaci i možnost osobního nastavení proxy serverů a zálohování na ochranu prostředí VMware vSphere.

 

Úvodní foto: © Fernando Madeira - Fotolia.com


Komentáře