Vodafone nabízí mobilní internet na 48 hodin

Vodafone informoval, že rozšiřuje nabídku internetového připojení o tarif Připojení na 2 dny.


To je určeno především pro příležitostné uživatelé internetu na noteboocích. Nový tarif má být řešením pro lidi, kteří potřebují pouze občas pracovat mimo domov či kancelář nebo si chtějí vzít internet třeba o víkendu na chatu. Za dvoudenní tarif zákazník zaplatí 75 Kč včetně DPH a získá FUP 500 MB. Tarif si mohou aktivovat všichni zákazníci, kteří již byli převedeni do nového zákaznického systému.

Tarif Připojení na 2 dny je určen pro firemní i nefiremní zákazníky, jak s tarifem, tak i předplacenou kartou. Aktivován je po dobu 48 hodin od jeho prvního použití. Po dosažení FUP 500 MB se pouze sníží rychlost, internet funguje dál a zákazník nic nedoplácí.

Vodafone podle svých slov v současné době pokrývá vysokorychlostním 3G signálem 45 % populace České republiky. Do konce letošního srpna pokryje 60 % populace republiky. Kromě 3G sítě mohou zákazníci Vodafonu využívat mobilní datové připojení přes CDMA síť MobilKomu, která pokrývá 75 procent populace, a také pomalejší síť 2G – EDGE, jejíž pokrytí je dostupné 95 procentům obyvatel České republiky.

Nový tarif si lze aktivovat na webové Samoobsluze, na zákaznické lince a v obchodech Vodafone.Komentáře