Využití cloudů Azure usnadní EMC - pomocí deduplikačního zálohování

Avamar Virtual Edition, novou verzi svého řešení pro deduplikační zálohování, které díky integraci s prostředím Microsoft Azure ulehčí uživatelům první kroky při přechodu ke cloudu, představilo EMC.


Novinka podle výrobce podporuje veškeré úlohy spojené s ochranou dat v cloudu i tradiční úlohy zpracovávané v místní instalaci.

Nabízí prý také vysokou efektivitou síťových a úložných funkcí, přičemž ucelenou ochranu dat zajišťuje díky kooperaci se systémy Data Domain.

„Microsoft Azure poskytuje funkce IaaS i PaaS, aby zákazníci mohli vytvářet, nasazovat a spravovat aplikace ve skutečně hybridním cloudovém prostředí. Platforma Azure podporuje celou škálu operačních systémů i klíčových obchodních aplikací, jako jsou systémy SQL Server, Oracle, Java nebo SAP,“ tvrdí Garth Fort, generální manažer Microsoftu pro marketing cloudových řešení a podnikové partnery.

Řešení Avamar Virtual Edition se podle něj bez problémů integruje do prostředí Azure a zajišťuje komplexní ochranu dat – efektivní a na úrovni, kterou podniky vyžadují.
Komentáře