Vývoj aplikací i správu cloudů usnadní nové sady VMwaru

VMware oznámila dostupnost nových řešení pro správu cloudů včetně velkého updatu platformy vRealize Suite pro správu hybridního cloudu.


Nově jsou nyní dostupné produkty vRealize Operations 6.0, VMware vRealize Business 6.0 Standard, vRealize Business 8.2 Advanced a Enterprise, vRealize Automation 6.2, a VMware vRealize Log Insight 2.5.

A také nové řešení vRealize Code Stream 1.0, které podporuje DevOps procesy a jenž doplňuje nástroje pro vývoj a nepřetržitou integraci. Umožní například často a bez problémů vydávat nové verze softwaru, a zároveň snížit provozní rizika.

Řešení tak zautomatizuje celý proces uvolnění softwaru a posílí řízení jednotlivých fází. vRealize Code Streamlze propojit s DevOps řešeními, jako je Jenkins, Bamboo, TeamCity, Git, Perforce, Subversion a mnohá další.

Díky spolupráci s JFrog Artifactory mohou uživatelé vRealize Code Stream rovněž řídit vývojová prostředí, která automatizují všechny procesy od vybudování, přes testování a správu artefaktů až po nasazení, s minimální potřebou konfigurace.

 

Nové portfolio produktů VMwaru pro správu cloudu podle výrobce:

  • vRealize Suite 6 je platforma pro správu cloudu, která je přizpůsobena pro správu hybridních cloudů a umožňuje IT poskytovat aplikace a infrastrukturu požadovanou rychlostí a s veškerou potřebnou kontrolou.
  • vRealize Operations 6.0 (dříve vCenter Operations Management Suite) je otevřená a flexibilní platforma, která poskytuje pokročilou vizibilitu napříč aplikacemi, sítěmi a úložišti prostřednictvím jediné konzole.
  • vRealize Business 6.0 Standard (dříve IT Business Management Suite Standard Edition) poskytuje infrastrukturním a provozním týmům nové funkce pro správu hybridních cloudů, jako je cenová analýza, započítávání pohledávek (showback/chargeback) nebo vytváření rozpočtů pro infrastrukturní služby. Dostupné jsou i nové verze vRealize Business 8.2 Advanced a Enterprises.
  • vRealize Automation 6.2 (dříve vCloud Automation Center) nabídne lepší produktovou integraci a sdílení služeb s VMware vRealize Operations. IT administrátoři tak mohou zlepšit využití zdrojů a snížit kapitálové náklady.
  • vRealize Log Insight 2.5 (dříve vCenter Log Insight) díky lepší integraci s vRealize Operations umožní firmám kombinovat a analyzovat strukturovaná i nestrukturovaná data pro end-to-end správu provozu, která pomůže zlepšit celkový výkon IT a odstranit výpadky.


Komentáře